FAQ: Ben Bilmem Eşim Bilir Ev Ve Arabayı Kim Kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir kim kazandı?

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “ Ben Bilmem Eşim Bilir ”in dün akşam yayınlanan ünlüler bölümünün son model otomobil Nissan Qashqai’yi kazanan çifti Pelin-Ufuk Yıldırım.

Ben Bilmem Eşim Bilir kaç tane araba verdi?

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, hafta sonları ekrana gelen sevilen yarışma programı “ Ben Bilmem Eşim Bilir ”, otomobil kazandırdığı 22 yarışmacısına daha arabalarını teslim etti.

Ben Bilmem Eşim Bilir 250 bölüm kim kazandi?

“ Ben Bilmem Eşim Bilir ”in bu özel bölümünde Murat-Hande Başoğlu, Levent Nayman-Elif Güvendik Nayman, Yeliz Akkaya Fakıoğlu- Emre Fakıoğlu, Derya Beşerler-Birol Namoğlu çiftleri yarıştı. Final etabında “Çapraz Basket” oyununun galibi Murat-Hande Başoğlu son model otomobilin sahibi oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir 311 bölüm kim kazandı?

Ben Bilmem Eşim Bilir ‘in 311. Bölümü nde Açelya Koçhan-Serhat Değirmencioğlu, Çisem-Soner Tasa, Gülşen-Ercan Özdemir ve Tuba-Buğra Gacamer çiftleri yarıştı. Final etabında “Penaltı” oyunu oynandı ve 10 puanı kazanan çift, son model otomobilin de sahibi oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir hangi kanalda 2021?

Program Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

Ben Bilmem Eşim Bilir araba markası nedir?

Yarışmanın son bölümünde hediye olarak verilen aracın Toyota Auris veya yaris olduğu tahmin ediliyor. Daha önceki bölümlerde de yine aynı markanın modellerinden biri verilmişti.

You might be interested:  Sık sorulan: Ev Alım Satımında Emlakçı Komisyonu Ne Kadar?

Ben Bilmem Eşim Bilir hala devam ediyor mu?

Kanal D’nin sevilen yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir, yayın hayatına ara veriyor. İlker Ayrık yeni sezonda Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışmayla ekranda olmayacak. Kanal D, İlker’in adıyla özdeşleşen yarışmayı ciddi bir süre nadasa aldı…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Aşkı Memnu Ev Nerede?

Aşk-ı Memnu dizisinde Ziyagil Ailesi’nin yalısı olan Sarıyer’deki Büyükdere Evi, özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Contents1 Aşk-ı Memnu yalısı ziyarete açık mı?2 Aşk-ı Memnu kimin evi?3 Aşkı memnunun çekildiği ev nerede?4 Aşk-ı Memnu yalısında kim oturuyor?5 Aşk-ı Memnu evi geziliyor mu?6 Yasak elma Yalısı nerede?7 Ziyagil Yalısı hangi semtte?8 Aşk-ı Memnu hangi yilda çekildi?9 […]

Soru: Ev Duvarları Ne Ile Silinir?

Duvar temizliğinde ilk adım elektrik süpürgesi fırçalı ucuyla duvarları süpürmektir ki bu sayede duvarda olan tozlar odaya yayılmaz. Süpürge sonrasında ise duvar mikrofiber bir bez ile sıvı deterjan kullanılarak detaylıca silinmelidir. Ancak bu temizlik için duvarların ”silinebilir” özellikteki boya olmalıdır. Contents1 Duvarları temizlemek için ne yapmalı?2 Alçı duvar ne ile silinir?3 Evde duvar temizliği nasıl […]