FAQ: Eski Ev Eşyaları Nereye Verebiliriz?

Belediye eşyaları alıyor mu?

Öncelikle şunu belirtelim ki belediyeler eşyalarınızın değerli olup olmadığına bakmaz, ücretsiz alır. Çünkü belediyeler ikinci el eşya alım satım yapan yerler gibi kar amaçlı çalışmaz, kamu hizmeti verirler. İkinci el eşya alanlar ise eşyalarınızı nakit bedelini ödeyerek alır.

Eski mobilyaları nereye verebiliriz Ankara?

Kullanılabilir durumdaki beyaz eşyadan oturma gruplarına, mutfak eşyasından perdeye kadar ikinci el eşyalarını bağışlamak isteyen hayırseverlerin, “0312 507 24 37” numaralı telefonu aramaları yeterli.

Bursa eski ev eşyaları nereye atılır?

Kullanılmayan eşyalarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşların Osmangazi Belediyesi’nin 444 16 01 – 1801 numaralı hattını arayarak gerekli bilgiyi vermeleri yeterli olacak.

Kızılay eski eşya alıyor mu?

Türk Kızılay ‘ın yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği insani yardım çalışmalarına ayni bağışlarınızla destek olabilirsiniz. Kurumumuz; barınma, beslenme, giyim, kırtasiye malzemesi, hijyen ürünleri, elektronik cihaz, mobilya vb. mal ve eşyaları ayni bağış olarak kabul etmektedir.

Giysi Yardımı nereye yapabilirim istanbul?

Giyilmeyen Kıyafetleri Nereye Verebilirim?

  • Sevgi Mağazası:
  • Türkiye Yardımseverler Derneği:
  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi:
  • Acil İhtiyaç Projesi Vakfı:
  • Kadıköy Belediyesi Açık Gardırop:
  • Beylikdüzü Belediyesi Dost Eller Mağazası:

Devletten eşya yardımı nasıl alınır?

Yani vatandaşlar ev eşyası yardımı başvurularını buralardan yapacaklar. Başvurular için vatandaşlar öncelikle kendi bulundukları ilçelerdeki kaymakamlığa gidecekler. Burada Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına ulaşacaklar. Bu vakıflar üzerinden dilekçe ile başvurularını yapacaklar.

You might be interested:  Soru: Ev Yapımı Sirkenin Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eşya yardımı nereden alabilirim?

Ev eşyası devlet desteği almak için Alo 144 Sosyal Yardım Hattı aracılığı ile de başvurular alınır. 2020 Ev eşyası yardımı şartları bilgisi için yine Alo 144 hattı üzerinden destek verilecektir.

Istanbul büyükşehir belediyesi yardım başvurusu nasıl yapılır?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın başvuruları yalnızca ALO 153 üzerinden alınmaktaydı. Artık başvurularınızı, her an her yerden cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarınızı kullanarak gerçekleştirebilir, ayrıca başvuru takibinizi yapabilirsiniz.

Eski ev eşyaları nereye atılır Ankara?

Atak, “Vatandaşlarımızdan, Çankaya Belediyesi’ni 458 89 03 numaralı telefondan arayarak, tadilat atıklarını yasal alanlara dökmeyenlere ilişkin ihbarda bulunmasını bekliyoruz. Çöpe atacağınız eşyaları ise 458 89 00 numaralı telefonu arayarak Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bildirmeniz yeterli olacak” diye konuştu.

Osmangazi Belediyesi moloz alıyor mu?

OSMANGAZİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI – MOLOZ HATTI | Belediyeler | Osmangazi Bursa, 0224 270 70 00 Bulurum.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Okuyucular soruyor: Yarı Müstakil Ev Ne Demek?

Yarı müstakil evler ise başka evler ile ortak bahçesi bulunan veya diğer yapılara bitişik olan müstakil evleri ifade ediyor. Kullanış yönünden başka bir yapı ile bağlantısı olmayan evler olan müstakil evler aynı zamanda kullanış yönünden belli kişi veya kişiler için ayrılmış oluyor. Contents1 Müstakil ev nedir özellikleri nelerdir?2 Müstakil evler ile apartman daireleri arasında ne […]

Soru: %100 Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Contents1 Evin tamamına kredi çıkar mı?2 Ev kredisi için peşinat şart mı?3 300 binlik eve ne kadar kredi çıkar?4 Ev kredisi yüzde kaçını veriyor 2021?5 Sıfır daireye ne kadar kredi çıkar?6 Hangi banka peşinatsız ev kredisi veriyor?7 Ev kredisi kaç peşinat?8 Kredi çekip ev almak caiz mi?9 Konut kredisi miktarı neye göre belirlenir?10 1200 puanla […]

Adblock
detector