Hızlı Cevap: Bay Yanlış Ev Nerede?

Fox ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin çekildiği ev yani Özgür’ün evi Ataşehir’de bulunuyor. Hatta bu evin gerçek sahibi de şarkıcı Linet’in ta kendisi Linet o evi 2019 yılında 1 millyon 250 bin dolara almıştı.

Bay Yanlış çekildiği ev nerede?

Bay Yanlış dizisinde Özgür karakterine hayat veren Can Yaman’ın oturduğu evi büyük merak konusu oldu. İstanbul manzarasına hakim olan terası ve terasta yer alan yüzme havuzu ile dikkat çeken lüks evin nerede olduğu ve gerçek sahibini araştıran kişilerin sayısı artarken lüks evin Ataşehir’de olduğu ortaya çıktı.

Bay Yanlış evi kimin?

Bay Yanlış Dizisinin İddialı Evleri Terasında havuzu bulunan ultra lüks evse aslında, şarkıcı Linet’e ait. Değeri 1 milyon 250 bin dolar olan dubleks daire, 18. katta bulunuyor. Dizi setine aylık 30 bin Türk lirasına kiralanan daireden Adalar, Kadıköy Yakası manzarasına sahip.

Linet evi hangi sitede?

Linet nerede oturuyor Haberi Şarkıcı Linet Ataşehir’de yeni bir eve taşındı. Linet ‘in 1 milyon 250 bin dolar ödeyerek satın aldığı lüks sitedeki daire 17 ve 18. katlarında yer alıyor.

Bay Yanlış hangi rezidansta çekiliyor?

ATAŞEHİR’DEKİ EVİ İÇİN SERVET ÖDEDİ Bay Yanlış dizisindeki evin gerçek sahibi şarkıcı Linet çıktı. Linet sahibi olduğu Ataşehir’deki bu dubleks ev için tam 1 milyon 250 bin dolar ödedi. Servet değerinde olan bu daire 18. katta yer alıyor. Evin terasından ise Adalar ve Kadıköy manzarası görünüyor.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Eminevimde Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Bay Yanlış istanbul’da nerede çekiliyor?

Bay Yanlış Dizisindeki Ev Nerede? Bu havuzlu lüks teras ev İstanbul Ataşehir’de bulunuyor.

Bay Yanlış evi ne kadar?

Bay Yanlış dizisinde Özgür’ün geniş manzaralı dubleks süper lüks evin sahibi şarkıcı Linet çıktı. Evin fiyatının ise 1 milyon 250 bin dolar olması herkesi şaşkına çevirirken servet değerindeki ev şimdiden görenleri kendisine hayran bırakıyor.

Sen Çal Kapımı ev nerede?

Sen Çal Kapımı dizisinin birçok sahnesi İstanbul’da çekiliyor. Kerem Bürsin’in canlandırdığı Serkan karakterinin evi olan villa izleyenlerin oldukça dikkatini çekmiş durumda. Serkan Bolat karakterine ait olan bu villa İstanbul’un Tarabya semtinde yer alıyor.

Bay Yanlış Tesla kimin köpeği?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış ‘ya oyuncular kadar dizideki hayvanlarda büyük rağbet görüyor. Bay Yanlış dizisinde Özgür adlı karaktere hayat veren ve hayranları tarafından yakından takip edilen Can Yaman’ın lüks rezidansındaki Tesla adlı sevimli köpeğin cinsi Border Collie’dir.

Bay Yanlış Özgür’ün evi hangi sitede?

Fox ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin çekildiği ev yani Özgür ‘ ün evi Ataşehir’de bulunuyor. Hatta bu evin gerçek sahibi de şarkıcı Linet’in ta kendisi Linet o evi 2019 yılında 1 millyon 250 bin dolara almıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Soru: %100 Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Contents1 Evin tamamına kredi çıkar mı?2 Ev kredisi için peşinat şart mı?3 300 binlik eve ne kadar kredi çıkar?4 Ev kredisi yüzde kaçını veriyor 2021?5 Sıfır daireye ne kadar kredi çıkar?6 Hangi banka peşinatsız ev kredisi veriyor?7 Ev kredisi kaç peşinat?8 Kredi çekip ev almak caiz mi?9 Konut kredisi miktarı neye göre belirlenir?10 1200 puanla […]

Okuyucular soruyor: Ev Kedileri Ne Kadar Yaşar?

Kediler ortalama olarak 12 ila 18 yıl arasında yaşar. Fakat burada sokak kedileri ile ev kedilerini ayırmak gerekir. Çünkü doğru beslenme ve sağlıklı bir yaşam ile beraber kediler ev ortamında çok daha uzun ömürlüdür. Sokak kedileri ev kedilerine göre 1/3 ömürleri içerisinde yaşar. Contents1 Kediler kaç yaşlarına kadar yaşarlar?2 Kediler en fazla kaç yaşına kadar […]