Ingilizcede Ev Ne Demek?

Ingilizce ev ödevi ne demek?

” ev ödevi yapmak” teriminin İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları: 1 sonuç do homework f.

Ev işleri ne demek?

bu topraklarda, camasir, bulasik gibi evde yapılan işlere verilen genel isim. ev içi ücretsiz emeğin kullanıldığı alandır.

El ingilizce ne demek?

El kelimesinin İngilizcesi ‘hand’ dir. Fakat eğer eller demek istersek sonuna çoğul eki koymamız gerekir. İngilizcede bir kelimeyi çoğul yapabilmek için sonuna ‘s’ getirmemiz gerekir.

Ödev yapmanın ingilizcesi ne?

” ödev yapmak ” teriminin İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları: 1 sonuç do homework f.

Hamburger açılımı nedir?

Hamburgerin Almanya’ya Gelmesi Söz konusu eti biraz daha kızartıp servis eden ve “Hamburg’a ait” ya da “Hamburg’un” anlamına geldiğini belirtmek için “ Hamburger ” ismini bu yemek türüne koyan tüccar, en nihayetinde bugün bilinen hamburger ismini de oluşturmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Okuyucular soruyor: Ev Telefonu Nasıl Dinlenir?

Contents1 Telefon dinleme nasıl yapılır?2 Telefon dinleme nasıl anlaşılır?3 Cep telefonum dinleniyor mu nasıl anlarım?4 Telefon dinleme yapılabilir mi?5 Hangi durumlarda cep telefonu dinlenir?6 Telefonumda casus program var mı nasıl anlarım?7 Dinlendiğini nasıl anlarsın?8 Sıradan bir vatandaşın telefonu dinlenir mi?9 Ortam dinleme nasıl engellenir?10 *# 21 kodu nedir?11 Cep telefonum takip ediliyor mu?12 Cep telefonu […]

Soru: Ev Boya Badana Nasıl Yapılır?

Contents1 Ev ne kadar sürede boyanır?2 Evi hangi boya ile boyanır?3 Badana Kirecinin içine ne konur?4 3 1 ev kaça boyanır?5 Silikonlu boya ne kadar sürede kurur?6 Her sene ev boyanır mı?7 Iç cephe boyası Dış cephede kullanılır mı?8 Hangi renk boya evi aydınlık gösterir?9 Tırtıklı duvar hangi boya ile boyanır?10 Boyanın üstüne kireç tutar […]