Kağıt Ev Ne Zaman Başlıyor?

Kağit ev ne zaman?

Kağıt Ev Dizisi 19 Nisan 2021 Pazartesi günü Star TV’de saat 20:00’de başladı.

Kağıt Ev bitiyor mu?

Star TV ekranlarında yayımlanan güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla gündem olan Kağıt Ev dizisi final yaptı.

Kagittan ev hangi kanalda?

Yapımcılığını Saner Ayar’ın, yönetmenliğini ise Şenol Sönmez’in üstlendiği Kağıt Ev dizisi, Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş gibi başarılı oyuncularıyla da beğenilerek izleniyordu. Star TV ekranlarında yayınlanan Kağıt ev dizisi sürpriz bir şekilde 8.

Kağıt Ev finalde ne oldu?

Final bölümünde Cemre, Azra’nın yaptıklarını öğrendi. Cihan ile ilişkisi olduğunu anladı ve Azra’yı öldürmeye kalktı. Bu sırada ikili arasındaki konuşmaları duran Bülent, Cemre’nin her şeyi itiraf ettiğini gördü. Hemen eve yetişen polis Cemre’yi aldı ve karakola götürdü.

Kağıt Ev oyuncuları kimler?

Oyuncular

  • Erdal Beşikçioğlu (Cihan Fırtına)
  • Nur Fettahoğlu (Aylin Fırtına)
  • Can Nergis (Bülent)
  • Tuvana Türkay (Azra)
  • Nihal Koldaş (Gülsüm)
  • Yaşar Üzer (Halil)
  • Nejat Uygur (Mert Fırtına)
  • Helin Kandemir (Cemre Fırtına)

Masumiyet neden final yapıyor?

FOX TV’nin Gold Film imzalı dizisi ‘ Masumiyet ‘ için final kararı alındı. Yayın günü çarşamba gününden pazartesi gününe alınan dizi, düşük reytingleri nedeniyle 13. bölümün ardından ekranlara veda edecek.

Kagit ev kacinci bolumde final yapiyor?

Şenol Sönmez’in yönetmen koltuğunda oturduğu Kağıt Ev dizisinin senaryosunu ise Umut Açıkalın ve Ayhan Bölükbaşı kaleme alıyor. Oldukça iddialı bir yapım ekibi ve oyuncu kadrosuna sahip olan dizi yayınlanacak olan 8. bölüm ile veda edecek.

You might be interested:  Amonyak Ev Temizliğinde Nasıl Kullanılır?

Kağıt Ev konusu nedir?

KAĞIT EV KONUSU Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır.

Kağıt Ev Cihan kimi öldürdü?

Kağıt Ev ‘de evli ve 3 çocuk sahibi Aylin ve Cihan Fırtına’nın hayatları kızları Cemre’nin işlediği cinayetle alt üst oldu. Mükemmel hayatları tek bir yanlış anlama ve önüne geçemedikleri bir cinayetle darmadağın olan Fırtına ailesinin sıra dışı hikayesini anlatan Kağıt Ev ‘in 2. bölümünden ilk fragman yayınlandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Okuyucular soruyor: Yarı Müstakil Ev Ne Demek?

Yarı müstakil evler ise başka evler ile ortak bahçesi bulunan veya diğer yapılara bitişik olan müstakil evleri ifade ediyor. Kullanış yönünden başka bir yapı ile bağlantısı olmayan evler olan müstakil evler aynı zamanda kullanış yönünden belli kişi veya kişiler için ayrılmış oluyor. Contents1 Müstakil ev nedir özellikleri nelerdir?2 Müstakil evler ile apartman daireleri arasında ne […]

Soru: %100 Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Contents1 Evin tamamına kredi çıkar mı?2 Ev kredisi için peşinat şart mı?3 300 binlik eve ne kadar kredi çıkar?4 Ev kredisi yüzde kaçını veriyor 2021?5 Sıfır daireye ne kadar kredi çıkar?6 Hangi banka peşinatsız ev kredisi veriyor?7 Ev kredisi kaç peşinat?8 Kredi çekip ev almak caiz mi?9 Konut kredisi miktarı neye göre belirlenir?10 1200 puanla […]

Adblock
detector