Kördüğüm Cam Ev Nerede?

İkinci durağımız ise Ali Nejat karakterinin yaşadığı sıra dışı cam ev. Mimarı Ahmet Alataş olan patika yollardan giderek ulaştığımız ormanın içine gizlenmiş ev Göktürk’te yer alıyor.

Kördüğüm cam ev kimin?

KÖRDÜĞÜM: SAHİBİ MİMAR İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un başrollerini paylaştığı dizide Karasu Ailesi’nin yaşadığı ev dikkat çekiyor. Şatoyu anımsatan ev sosyetik mimar Murat Atabarut’a ait ve Polonezköy’de yer alıyor.

Kördüğüm Ali Nejat cam ev nerede?

“ Kördüğüm ” dizisinde özellikle başrol İbrahim Çelikkol’un canlandırdığı Ali Nejat ‘ın o cam evi çok merak edildi. Neredeydi, kimindi? O ev Halit Ziya Uşaklıgil’in Cam Ev ‘i olarak geçiyor. Göktürk’te ormanların içinde bir konumu olan ev gerçekten büyüleyici.

Cam ev nerede?

Alataş Mimarlık ve Danışmanlık kurucusu Ahmet Alataş’ın 2006 yılında hayata geçirdiği Uşaklıgil Evi ‘nin tasarım ve uygulama süreciyle ilgili ayrıntıları mimarın rehberliğinde kat ediyoruz ” Uşaklıgil Evi, İstanbul Kemerburgaz’da 10 dönümlük özel bir orman arazisinde yer alıyor.

Kördüğüm dizisi nerede çekiliyor?

İtalya’nın Como ve Milano şehirlerinde gerçekleşen dizinin ilk bölüm çekimlerinde İbrahim Çelikkol’un Ferrari kullandığı sahneler için pek çok bölge trafiğe kapatıldı.

Güneşin Kızları dizisi nerede çekiliyor?

GÜNEŞİN KIZLARI: 360 DERECE BOĞAZ İlk sahneleri İzmir’de çekilen dizinin seti, sonrasında Kanlıca sırtlarındaki bu eve taşındı. Boğaz’a bakan ve eşsiz bir manzaraya sahip olan ev, ihtişamlı mobilyaları ve aksesuvarları ile de dikkat çekiyor.

Poyraz Karayel’in evi hangi semtte?

Girişindeki büyük tuğra çizimi ve birbirinden şık odalarıyla bu malikane, İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alıyor. Beykoz köylerinden birinde bulunan malikane, büyük camları ve yemyeşil bahçesiyle oldukça dikkat çekici.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Okuyucular soruyor: Yarı Müstakil Ev Ne Demek?

Yarı müstakil evler ise başka evler ile ortak bahçesi bulunan veya diğer yapılara bitişik olan müstakil evleri ifade ediyor. Kullanış yönünden başka bir yapı ile bağlantısı olmayan evler olan müstakil evler aynı zamanda kullanış yönünden belli kişi veya kişiler için ayrılmış oluyor. Contents1 Müstakil ev nedir özellikleri nelerdir?2 Müstakil evler ile apartman daireleri arasında ne […]

Soru: %100 Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Contents1 Evin tamamına kredi çıkar mı?2 Ev kredisi için peşinat şart mı?3 300 binlik eve ne kadar kredi çıkar?4 Ev kredisi yüzde kaçını veriyor 2021?5 Sıfır daireye ne kadar kredi çıkar?6 Hangi banka peşinatsız ev kredisi veriyor?7 Ev kredisi kaç peşinat?8 Kredi çekip ev almak caiz mi?9 Konut kredisi miktarı neye göre belirlenir?10 1200 puanla […]

Adblock
detector