Okuyucular soruyor: Bay Yanlıştaki Ev Kimin?

Bay Yanlış dizisindeki evin gerçek sahibi ise sanat dünyasından, güçlü sesi ile tanınan Linet çıktı. Linet sahibi olduğu bu dubleks ev için tam 1 milyon 250 bin dolar ödedi. Servet değerinde olan bu daire 18. katta yer alıyor.

Bay Yanlış taki ev kimin?

Bay Yanlış Dizisinin İddialı Evleri Dizi çekimlerinde kullanılan evler açıkça lüks bir hayatın içinden bir perspektif sunuyor. Terasında havuzu bulunan ultra lüks evse aslında, şarkıcı Linet’e ait. Değeri 1 milyon 250 bin dolar olan dubleks daire, 18. katta bulunuyor.

Bay Yanlıştaki ev nerede?

Bay Yanlış dizisinde Özgür karakterine hayat veren Can Yaman’ın oturduğu evi büyük merak konusu oldu. İstanbul manzarasına hakim olan terası ve terasta yer alan yüzme havuzu ile dikkat çeken lüks evin nerede olduğu ve gerçek sahibini araştıran kişilerin sayısı artarken lüks evin Ataşehir’de olduğu ortaya çıktı.

Linet’in evi nerede?

Lüks evin ünlü bir şarkıcının olduğu ortaya çıktı. Fox ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin çekildiği ev yani Özgür’ün evi Ataşehir’de bulunuyor. Hatta bu evin gerçek sahibi de şarkıcı Linet ‘in ta kendisi Linet o evi 2019 yılında 1 millyon 250 bin dolara almıştı.

Bay Yanlış istanbul’da hangi semtte çekiliyor?

Bay Yanlış Dizisindeki Ev Nerede? Bu havuzlu lüks teras ev İstanbul Ataşehir’de bulunuyor.

Bay Yanlış Tesla kimin köpeği?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış ‘ya oyuncular kadar dizideki hayvanlarda büyük rağbet görüyor. Bay Yanlış dizisinde Özgür adlı karaktere hayat veren ve hayranları tarafından yakından takip edilen Can Yaman’ın lüks rezidansındaki Tesla adlı sevimli köpeğin cinsi Border Collie’dir.

You might be interested:  Ses Yalıtımlı Ev Nasıl Yapılır?

Sen Çal Kapımı ev nerede?

Sen Çal Kapımı dizisinin birçok sahnesi İstanbul’da çekiliyor. Kerem Bürsin’in canlandırdığı Serkan karakterinin evi olan villa izleyenlerin oldukça dikkatini çekmiş durumda. Serkan Bolat karakterine ait olan bu villa İstanbul’un Tarabya semtinde yer alıyor.

Bay Yanlış hangi rezidansta çekildi?

ATAŞEHİR’DEKİ EVİ İÇİN SERVET ÖDEDİ Bay Yanlış dizisindeki evin gerçek sahibi şarkıcı Linet çıktı. Linet sahibi olduğu Ataşehir’deki bu dubleks ev için tam 1 milyon 250 bin dolar ödedi. Servet değerinde olan bu daire 18. katta yer alıyor. Evin terasından ise Adalar ve Kadıköy manzarası görünüyor.

Linet nerede oturuyor?

Linet nerede oturuyor Haberi Şarkıcı Linet Ataşehir’de yeni bir eve taşındı. Linet ‘in 1 milyon 250 bin dolar ödeyerek satın aldığı lüks sitedeki daire 17 ve 18. katlarında yer alıyor.

Bay Yanlış kahvaltı yeri nerede?

Çünkü böyle bir mekan yok. La Gabbia sadece Gold Yapım tarafından Bay Yanlış dizisi için kiralanmış ve iç mekan tasarımı yapılmıştır. Konum arayanların karşısına ise ilk olarak Ataşehir çıkacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Okuyucular soruyor: Yarı Müstakil Ev Ne Demek?

Yarı müstakil evler ise başka evler ile ortak bahçesi bulunan veya diğer yapılara bitişik olan müstakil evleri ifade ediyor. Kullanış yönünden başka bir yapı ile bağlantısı olmayan evler olan müstakil evler aynı zamanda kullanış yönünden belli kişi veya kişiler için ayrılmış oluyor. Contents1 Müstakil ev nedir özellikleri nelerdir?2 Müstakil evler ile apartman daireleri arasında ne […]

Soru: %100 Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Contents1 Evin tamamına kredi çıkar mı?2 Ev kredisi için peşinat şart mı?3 300 binlik eve ne kadar kredi çıkar?4 Ev kredisi yüzde kaçını veriyor 2021?5 Sıfır daireye ne kadar kredi çıkar?6 Hangi banka peşinatsız ev kredisi veriyor?7 Ev kredisi kaç peşinat?8 Kredi çekip ev almak caiz mi?9 Konut kredisi miktarı neye göre belirlenir?10 1200 puanla […]

Adblock
detector