Turkcell Tv+ Ev Paketi Hangi Kanallar Var?

TV+ ne var?

Premium TV+ Paketi: 150’den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, Premier Lig, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası TV+’a özel 1 GB interneti ile birlikte ayda sadece 17,99 TL’dir.

Turkcell TV başka evde çalışır mi?

Evde TV+ TV+, tek üyelik ile “aynı anda” birden fazla cihazda izlenebilir mi? TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek üyelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

TV+ Ekstra paketinde neler var?

Ekstra Paketi

  • Tüm premium kanallar.
  • 90’ın üzerinde HD, toplam 130’dan fazla kanal​
  • «Kirala-İzle» ve «Seç-İzle» filmler.
  • Türe özel Plus Salonlar.
  • 24 saate kadar geri alma ve 250 saat kayıt özelliği.

TV Plus internet yer mi?

TV+ uygulamasından, Turkcell internet ile yararlanılması halinde www.turkcelltvplus.com.tr adresinde belirtilen 3G data kullanımı koşulları dahilinde data ücreti alınmaz. TV+ telefon ve tablet uygulamaları ile Turkcell Internet kullanarak servise erişen kullanıcılar için cihazdaki APN internet olarak tanımlanmalıdır.

Turkcell TV+ nasıl kullanılır?

110’dan fazla yerli ve yabancı kanalları, sevdiğiniz filmleri, dizileri Turkcell TV+ uygulamasını kullanarak cebinizden veya tabletinizden ya da www.turkcelltvplus.com.tr adresine giderek bilgisayarınızdan izleyebileceğiniz, dilerseniz 2 TL’den başlayan fiyatlarla en popüler, en güncel filmleri kiralayabileceğiniz bir

You might be interested:  Soru: Ev Köftesi Nasıl Yapılır?

Turkcell TV izleme ücretsiz mi?

Tüm TV+ kullanıcılarına ücretsiz! Ek Profil Paketi ile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. +Ek Profil Paketi ile ekstra 1 ek profil oluşturma hakkı alabilirsiniz.

TV+ kaç cihazdan izlenir?

TV+ paketinizdeki içeriklere en fazla 5 cihaz üzerinden erişebilirsiniz. 5 cihaz limiti üyeliğinize bağlı tüm profiller için ortaktır.

Turkcell TV nasıl izlenir?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Superonline Tv’de Halk TV var mı?

Superonline Halk Tv ‘yi televizyonda yayınlamazken, telefon ya da diğer cihaz uygulamalarında izleme imkanı sunuyor.

Turkcell TV Cep paketi nedir?

Cep Paketi ile bilgisayarınızda, cep telefonu ve tabletinizde 80’den fazla TV kanalını izleyebilirsiniz. Dilediğiniz programları 25 saate kadar kaydedebilirsiniz. Turkcell TV+ Market bölümünde en popüler, en güncel filmleri ve dizileri kiralayabilirsiniz.

Turkcell TV 10 GB Hediye nasıl yapılır?

Bu pakette Premium içeriklerin yanında TV+ uygulamasında geçerli 10GB internet hediyesi verilir. Turkcell Bireysel faturalı hat sahipleri 532 numarasından Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından, turkcell.com.tr web sitesinden veya Dijital Operatör uygulamasından abone olabilirler.

TV Plus wifi ile izlenir mı?

Evde TV+ Cep telefonu, tablet, bilgisayar üzerinden TV+ yayınlarını izleyebilmek için herhangi bir operatörden aldığınız internet hizmetini ya da otel, havaalanı gibi yerlerdeki kablosuz internet bağlantısını kullanabilirsiniz.

Turkcell TV Plus internetsiz çalışır mı?

+Net paketi ile bilgisayarınızdan Turkcell TV Plus ‘ın resmi internet sitesine girerek ya da cep telefonu veya tabletinize yine aşağıda bağlantısı verilen mobil uygulamayı indirerek platformu kullanabilirsiniz. Bu paket sadece Wi-Fi üzerinden kullanılabilen bir pakettir, mobil veri ile platforma erişim sağlayamazsınız.

You might be interested:  FAQ: Miras Kalan Ev Nasıl Satılır?

TV izlemek internet kotasını nasıl etkiler?

TV, internet ve telefon hizmetinin tek bir noktadan verilmesini amaçlayan uygulama ile genişbant internetteki data kullanımı da katlanacak. Örneğin Web TV üzerinden 1 saatlik bir film izleme, ADSL kullanıcısının kotasından ortalama 450 MB, 90 dakikalık canlı bir maç yayını izlemek ise yaklaşık 700 MB harcayacak.

TV+ nasıl kurulur?

Televizyonunuz açıkken kumanda üzerindeki kırmızı ve mavi tuşların ikisine birden basılı tutunuz. TV+ tuşu iki kere yanıp sönene kadar bekleyiniz. Kumandanızı televizyonunuza doğru tutarak, Kolay kurulum listesinde televizyonunuzun markası için belirtilen tuşa televizyonunuz kapanıncaya kadar basılı tutunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Okuyucular soruyor: Yarı Müstakil Ev Ne Demek?

Yarı müstakil evler ise başka evler ile ortak bahçesi bulunan veya diğer yapılara bitişik olan müstakil evleri ifade ediyor. Kullanış yönünden başka bir yapı ile bağlantısı olmayan evler olan müstakil evler aynı zamanda kullanış yönünden belli kişi veya kişiler için ayrılmış oluyor. Contents1 Müstakil ev nedir özellikleri nelerdir?2 Müstakil evler ile apartman daireleri arasında ne […]

Soru: %100 Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Contents1 Evin tamamına kredi çıkar mı?2 Ev kredisi için peşinat şart mı?3 300 binlik eve ne kadar kredi çıkar?4 Ev kredisi yüzde kaçını veriyor 2021?5 Sıfır daireye ne kadar kredi çıkar?6 Hangi banka peşinatsız ev kredisi veriyor?7 Ev kredisi kaç peşinat?8 Kredi çekip ev almak caiz mi?9 Konut kredisi miktarı neye göre belirlenir?10 1200 puanla […]

Adblock
detector