Ufak Tefek Cinayetler Ev Nerede?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Zekeriyaköy’de çekildi. Belgrad Ormanı’nın yakınlarında olmasından dolayı tercih edilen bir mekan olduğu biliniyor. Sarmaşık’taki çekimler Eyüp’e bağlı Göktürk Mahallesi’nde villaların yer aldığı bölgede gerçekleşiyor.

Ufak tefek cinayetler dizisi hangi sitede çekildi?

Diziyi takip eden izleyiciler, karakterlerin Sarmaşık Sitesi ‘nde oturduğunu ve bu sitenin olayların tam merkezinde yer aldığını biliyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde geçen Sarmaşık Sitesi, Kemer Country’nin içinde yer alıyor.

UTC Sarmaşık neresi?

Ancak dizinin hikayesinin geçtiği Sarmaşık Sitesi olarak bilinen site Zekeriyaköy’de değil. Sarmaşık ‘taki çekimler Eyüp’e bağlı Göktürk Mahallesi’nde villaların bulunduğu bir bölgede gerçekleşiyor. Meşhur Sarmaşık da burada. Sitede havuzlu villalar, kuaför, cafe, tenis kortu gibi yerler de var.

Merve Aksak evi nerede?

Ancak dizideki herkesin içinde yaşamaktan gurur duyduğu, Merve Aksak ‘ın en güzel evine sahip olduğu, yaşamayanların ev almak için sıraya girdiği o meşhur Sarmaşık Sitesi aslında gerçekte Sarmaşık Sitesi değil. Burası Göktürk’te yer alan Kemer Country.

Ufak Tefek Cinayetler Sarmaşık sitesi nerede?

Sarmaşık ‘taki çekimler Eyüp’e bağlı Göktürk Mahallesi’nde villaların yer aldığı bölgede gerçekleşiyor. Göktürk Mahallesi, İstanbul’un merkezi olup yeşil kalabilmiş birkaç bölgesinden biri. Dizinin büyük bölümünün çekildiği Kemer Country içinde villaların bulunduğu lüks bir mahalle. Meşhur Sarmaşık da buranın içinde.

Med Cezir dizisi nerede çekiliyor?

Dizideki beyaz villaların çekildiği sahneler, İstanbul’un Tuzla ilçesinde yer alıyor. Tuzla Deniz Harp Okulu yakınlarındaki film seti, tam olarak Postane Mahallesi, Sağlık Sokak üzerinde bulunuyor.

You might be interested:  Sık sorulan: Tarihi Ev Ne Amaçla Yapılmıştır?

Dizideki Sarmaşık sitesi nerede?

Sarmaşık ‘taki çekimler Eyüp’e bağlı Göktürk Mahallesi’nde villaların yer aldığı bölgede gerçekleşiyor. Dizinin büyük bölümünün çekildiği Kemer Country içinde villaların bulunduğu lüks bir mahalle.

Zekeriyaköy de hangi dizi çekiliyor?

Sana Bir Sır Vereceğim: Dizinin çekimleri Sarıyer Zekeriyaköy ‘deki Garanti Koza Evleri’nde yapıldı.

Merve Aksak evi ne kadar?

Güzel oyuncu yeni evi için 2 milyon TL ödedi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Releated

Okuyucular soruyor: Yarı Müstakil Ev Ne Demek?

Yarı müstakil evler ise başka evler ile ortak bahçesi bulunan veya diğer yapılara bitişik olan müstakil evleri ifade ediyor. Kullanış yönünden başka bir yapı ile bağlantısı olmayan evler olan müstakil evler aynı zamanda kullanış yönünden belli kişi veya kişiler için ayrılmış oluyor. Contents1 Müstakil ev nedir özellikleri nelerdir?2 Müstakil evler ile apartman daireleri arasında ne […]

Soru: %100 Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Contents1 Evin tamamına kredi çıkar mı?2 Ev kredisi için peşinat şart mı?3 300 binlik eve ne kadar kredi çıkar?4 Ev kredisi yüzde kaçını veriyor 2021?5 Sıfır daireye ne kadar kredi çıkar?6 Hangi banka peşinatsız ev kredisi veriyor?7 Ev kredisi kaç peşinat?8 Kredi çekip ev almak caiz mi?9 Konut kredisi miktarı neye göre belirlenir?10 1200 puanla […]

Adblock
detector