İstanbul Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Erkek Öğrenci Yurdu denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu uzun yıllardır İstanbul’un Beyazıt semtinde siz değerli erkek öğrencilerimize özel yurt hizmeti vermektedir. Beyazıt semtinde ulaşım imkanları muhteşem, yurt imkanları evinizin rahatlığında, yemekleri ise annenizin yemekleri kadar olmasa da en sağlıklı ve en güzel şekilde sizlere sunulmaktadır. Bahçesi, terası, odaları, etüt salonu, kafeteryası, yemekhanesi her bakımdan muhteşem rahatlık sunuyor.

! Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu

İstanbul Erkek Öğrenci Yurdu aramalarında karşınıza çıkan firmalardan biri olan erkek öğrenci yurdumuz kalitesi, güvenilirliği, saygınlığı, öğrencilerin birbirine tavsiyesiyle tavsiye edilen, tercih edilen bir erkek öğrenci yurdu olmayı başarmıştır. Hizmetlerimizin zenginliği, çalışanlarımızın titizliği, çalışmalarımızdaki gönüllülük ve kurallar çerçevesinde çalışıyor olmamız bizi İstanbul erkek öğrenci yurdu sıralamasında çok önemli aşamalara getirdi.

İstanbul’un tercih edilen ilk on erkek öğrenci yurtlarından biri olduk. Bu noktada çalışanlarımıza ve bizi tercih eden öğrencilerimize çok teşekkür ediyoruz.

İstanbul Erkek Öğrenci Yurdu Kapsamında Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuzun Avantajları,

! ! ! Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Onaylıdır.

! ! ! Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz Herhangi Bir Cemaat, Dernek, Kurum ve Kuruluşa Manevi ve Maddi Olarak Bağlı Değildir.

! 7/24 Güvenlik
Yurdumuzda her türlü güvenlik tedbirleri alınmış durumdadır. Özel güvenlik görevlimiz gece sabaha kadar hizmet vermekte, gündüz ise deneyimli yönetim memurlarımız güvenliği sağlamaktadır.
Yurdumuzun kapısında giriş ve çıkışlar kontrol edilmekte, kayıt tutulmakta ve kimlik istenmektedir.

! Rahat ve Sessiz Etüt Salonu

Tüm odalarımızda wireless bağlantısı mevcut olup ders çalışmaya elverişli genişlikdetir. Öğrencilere temiz ve sıcak bir aile ortamı yaratmaya çalışan yurdumuz, onlara ders çalışabilmeleri için rahat, sessiz ve uygun yerleşimli etüt salonları hazırlanmıştır.

Isınması, aydınlanması ve havalanması sağlanmış, bilgisayarlı ve internet bağlantılı etüt salonlarını gençlerimiz 24 saat eğitimleri ve dünyayla bağlantıları için kullanabilirler.

Yurdumuza özel, otomatik olarak devreye giren jeneratörümüz elektrik kesintilerinde de ders çalışma ve ısınma imkanı sağlamaktadır.

istanbul erkek öğrenci yurdu

istanbul erkek öğrenci yurdu

Bu muhteşem manzara eşliğinde huzurlu bir yaşam, huzurlu bir ders çalışma ortamı, muhteşem bir konaklama hizmeti sunuyoruz.

! Manzaralı Teras Cafe

Binamızın 7. katındaki, kışlık ve yazlık kullanılmaya uygun cafemiz Marmara denizi ve gün batımı manzaralı iki salonda da ayrı tv ve dünya kanalları izlenebilmektedir.

Misafirlerin ağırlanabileceği ve sohbet edebilecekleri rahat oturma gruplarında, sıcak soğuk fast-food yiyecek çeşitleri, satranç, dama gibi oyunlar, dergi, gazete gibi imkanlar sunulmaktadır.

! Revir

Yurdumuzda revir mevcuttur. Yurdumuz konum olarak sağlık ocaklarına çok yakın olup, Çapa, Cerrahpaşa ve Haseki hastanelerine de 10 dakika mesafededir.

Gerekli hallerde çocuklarımız deneyimli ve ilgili personelimiz eşliğinde anında en yakın sağlık kuruluşuna ulaştırılır ve devamında gereken ilgi sürdürülür.

Odalarımızda mini buzdolabı, sınırsız internet, tv özelliği, lig tv, digitürk avantajları verdiğimiz hizmetlerden birkaçıdır .

İki kişilik odalarımız, Üç Kişilik Odalarımız, Dört Kişilik Odalarımız, Altı Kişilik Odalarımız rahatlıktan ödün vermeden bütçenize uygun çeşitlerimizdir…

İstanbul Üniversitelerinin kalitesini, kurumsallığını, dünya çapındaki saygınlığını bilen başarılı öğrencilerimiz, İstanbul Üniversitelerinden herhangi birini tercih etmenin hayalini kuruyorsanız, kalacak yer kaygınız, güvenlik ve konfor kaygınız olmasın. Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu her zaman hizmetinizde…

İstanbul Üniversitelerini tercih eden, İstanbul’da okuyacak olan, erkek öğrenci yurdu arayan tüm öğrencilerimizi Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz’a bekliyoruz.

! İletişim İçin

İletişim Bilgilerimiz İçin Tıklayın

Facebook Sayfamız İçin Tıklayınız

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdunu Aramak için Tıklayınız

 

By | 2017-05-19T12:01:02+00:00 Mayıs 19th, 2017|Categories: Erkek Öğrenci Yurdu, Uncategorized, Yurt Haberleri|Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin