İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbulda Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul Beyazıt Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları yazarak web sitemize gelen ziyaretçimiz, Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu, İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları konulu bugünkü yazımıza hoş geldiniz. Bundan sonra yurdumuzun güncel konularını, üniversitelerle ilgili, ulaşımla ilgili, yurdumuzdaki etkinliklerle gelişmeleri sitemizde paylaşıyor olacağız.

İstanbul Erkek Öğrenci Yurdu denilince akla ilk olarak Beyazıt Erkek Öğrenci Yurtları gelir. İstanbul Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdumuz deniz manzaralı, milli eğitim bakanlığı onaylı, kafeteryası, ev yemekleri bulunan konforlu bir öğrenci yurdumuzdur. Öğrenci yurdumuzda çamaşır makinesi, 7/24 sıcak su, temiz banyolar, temiz lavabolar, sınırsız internet, uydu tv, lig tv, mini buzdolabı, ütü odası, valiz odası, haftada iki gün oda temizliği, genel temizlik, 7/24 yurt güvenliği temel hizmetlerimizdir.

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları

İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları

Erkek öğrencilerimiz konaklama hizmeti alırken konfora önem verirler, evinde gibi hissedecekleri, huzur bulacakları, maç günlerinde maç izleyebilecekleri, soğuk içeceklerini buzdolabında saklayabilmeyi isterler. Erkek öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını, huzurlu çalışma ortamını sağlayan biz Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu yetkilileri öğrencilerimizin özel problemleri, psikolojik desteğe ihtiyacı olduğu zamanlarda da onlara yürekten destek oluyoruz. Öğrencilerimizin iyi bir eğitim alabilmesi için düzenli olarak derslerine çalışabilmeleri için, iyi dinlenebilmeleri için, sınav dönemlerinde sakin huzurlu bir ortamda sınavlarına hazırlanabilmeleri için tüm gerekli hazırlıkları yaptık.

Erkek öğrenci yurdu seçerken önemli bir konu da ulaşım konusu Beyazıt Öğrenci Yurdu, İstanbul Erkek Öğrenci Yurtları arasında ulaşım konusunda en uygun olan öğrenci yurtlarından biridir. Ulaşım konusunda metroya, tramvaya, İstanbul üniversitesine yürüme mesafesinde olan öğrenci yurdumuz erkek öğrencilerimizin ısrarla tercihidir.

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurtları,

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurtları öğrencileri yüz akıyla mezun ettikten sonra mezun ettiği öğrencilerin kardeşlerini ağırlıyor olmaktan gurur duyar. Erkek öğrencilerimizle piknik etkinlikleri, maç günleri kafeteryada maç izleme gibi birçok eğlenceli etkinlik yaptık, güzel anılar biriktirdik, onlarında bizleri güzel hatırladığını görmek, kardeşlerini bizim yurdumuza gönderdiklerini görmek gerçekten mutluluk verici.

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurtları ulaşım konusunda mükemmel bir konumda, odaların içinin huzuru ve yeniliği kadar ulaşım özgürlüğü ve kolaylığı da önemli bir konu.

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurtları Ulaşım Konusunda Mükemmeldir,

İstanbul Üniversitesi Laleli Kampüsü 15 dk. mesafededir.

İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsü 12 dk. mesafededir.

İstanbul Üniversitesi Vezneciler Kampüsü 15 dk. mesafededir.

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi tramvayla tahmini 8 dk. mesafededir.

stanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi otobüsle tahmini 15 dk. mesafededir.

Kadir Has Üniversitesi Haliç Yerleşkesi otobüsle tahmini 10 dk. mesafededir.

Medipol Üniversitesi Unkapanı yerleşkesi otobüsle yaklaşık 5dk. mesafededir.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fındıklı yerleşkesi tramvayla 20 dk. mesafededir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü metroyla 20 dk. mesafededir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Cevizlibağ Kampüsü’ne tramvayla 12 dk. mesafededir.

İDO Deniz Otobüsü yürüyerek 5dk. mesafededir.

Aksaray tramvay durağı 4dk. mesafededir.

Laleli (Üniversitesi) tramway durağı 6 dk. mesafededir.

Aksaray metro durağı 10 dk. mesafededir.

Beyazıt Erkek Öğrenci Yurt Yetkilileriyle İrtibat İçin Tıklayın

İrtibat Bilgilerimiz:  Telefon: 0212 517 5993
Cep Telefonu: 0530 377 2116

 

By | 2017-05-15T14:08:40+00:00 Nisan 4th, 2017|Categories: Erkek Öğrenci Yurdu, Yurt Haberleri|Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , |

About the Author:

Siz de fikrinizi belirtin